ATLAS DRZEW POLSKI - publikacja na podstawie niniejszej strony
ATLAS DRZEW POLSKI - wydanie 2
Ostatnia
modyfikacja:
2014-01-17

Uwagi

Licznik odwiedzin:

Drodzy Internauci,

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o zgłaszanie uwag na temat niniejszej strony. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się dokonać wielu pożytecznych zmian, które sprawią, że strona stanie się lepsza zarówno pod względem ilości i fachowości zawartej w niej wiedzy, jak i wygody jej użytkowania.

Szczególnie wdzięczny będę za wskazywanie błędów i nieścisłości, jeśli takie wystąpią. Botanika, a w szczególności dendrologia, to od długiego czasu moja największa pasja, zdobyłem więc w tym zakresie pewną wiedzę i doświadczenie. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że jako fizyk z wykształcenia nie mam odpowiedniego przygotowania teoretycznego aby móc fachowo zweryfikować wszystkie podawane informacje. Staram się to robić maksymalnie rzetelnie, sprawdzając zamieszczany materiał w jak największej liczbie źródeł zarówno drukowanych, jak i elektronicznych (polsko- i anglojęzyczny internet), jednak ze względu na ograniczone zasoby czasowe (tworzę tę stronę jednoosobowo) oraz wspomniany wyżej brak odpowiedniego wykształcenia, zawsze istnieje możliwość podania jakiejś nie do końca zweryfikowanej i zgodnej ze stanem faktycznym informacji (za co z góry przepraszam).

Zgłaszajcie też propozycje zmian! Jeśli macie pomysł co mogłoby działać lepiej albo jakie nowe rzeczy widzielibyście na stronie - będę wdzięczny za każdą sugestię.

No i wreszcie Wasza Wiedza. Jeżeli stwierdzicie, że jakaś rzecz warta opisania została pominięta lub potraktowana zbyt pobieżnie, a Wy dysponujecie odpowiednią wiedzą na ten temat - piszcie. Chętnie zamieszczę podane przez Was informacje.

Jak zgłaszać uwagi. Wystarczy napisać maila na adres mailto:nk4pgpl@gmail.com albo dopisać temat na forum dyskusyjnym.

Reasumując piszcie o wszystkim, co Waszym zdaniem może ulepszyć tę stronę. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi, także (a może przede wszystkim) te krytyczne.

Pozdrawiam, Piotrek (autor strony)